TORRENTI indir Clean torrent

İstek:

Ekran görüntüleri:-

Açıklama: –

Dolby Atmos, DTS:X’in rakibi olan popüler bir surround ses formatıdır ve en büyük ticari sinemalardan en küçük ev sinemalarına kadar her şeyde bulunabilir. Daldırma formatı aynı zamanda Beatles’tan Ariana Grande’ye kadar müziği hem cep telefonlarında hem de hoparlörlerde deneyimlemenin yeni bir yolu olarak kullanılıyor. Önceki formatlardan en büyük değişiklik ton kanallarının eklenmesi olsa da, Atmos ses parçaları beş hoparlör ve bir subwoofer () veya sizinki kadar (veya daha fazla) hoparlörden oluşan geleneksel bir sistemle çalışacaktır.

Özel:-

Dolby Atmos, eğlence deneyimini yeniden düşünüyor

Sesi etrafınızda gezdirin

Kanallar tarafından sınırlandırılmak yerine, sesler üç boyutlu uzayda tam olarak konumlandırılabilir ve hareket ettirilebilir.

Daha yüksek boyutlar ekle

Yeni bir yükseklik hissi sizi aksiyona kaptırır, tam bir ses atmosferi yaratır ve başınızın üzerinde hareket eden nesneleri gerçekçi bir şekilde tasvir eder.

Etkileyici ses kalitesi oluşturun

Dolby Atmos, diyaloglardan sessiz sahnelere ve dönen aksiyona kadar her şeyi inanılmaz netlik, zenginlik, ayrıntı ve derinlikle yapar.

Sürükleyici bir eğlence deneyimi yaratın

Tüm bunlar, eğlencenin tam etkisini sağlamak için duygularınızı harekete geçiren ve duygularınıza ilham veren sesle birleştirilir.